سطل زباله 660 لیتری

سطل زباله 660 لیتری

تولید سطل زباله 660 لیتری در کارخانه رازک شیمی

این محصول به نام مخزن زباله 660 لیتری یا سطل زباله 660 لیتری با کد 1016 تولید میشود که مناسب برای استفاده در سطح شهر،شهرک ها و جهت استفاده بصورت سطل آشغال و یا سطل بازیافت که با تقویت دستگیره ها بوسیله لوله فلزی و قابلیت تخلیه مکانیزه و با توان پدال دار شدن در شرکت رازک شیمی به فروش میرسد.

خرید سطل زباله اینترنتی:

شما می توانید از طریق مشاهده آنلاین سایت با اطمینان کامل خرید خود را نهایی کنید بدین صورت که در سایت رازک شیمی تمامی مشخصات محصول از جمله ابعاد – پدالدار و بدون پدال بودن مخزن-تنوع رنگبندی -ضمانت و خدمات پس از فروش و قیمت به صورت دقیق مشخص شده وجای هیچ شکی را باقی نمی گذارد.

مخازن زباله صنعتی دارای قابلیت تخلیه مکانیزه (بدون دخالت دست و ماشینی) و غیر مکانیزه(با دخالت انسانی و دست) نیز می باشند. که این امر در جلوگیری از گسترش آلودگی نقش به سزایی دارد.

ثبت نظرشرکت تولیدی رازک شیمی با 30 سال سابقه در صنعت پلاستیک ، تولید مخازن زباله و سطل های زباله پلاستیکی شهریبا توجه به نوسانات ارز و بروزرسانی قیمت ها، لطفا قبل از اقدام به خرید، جهت استعلام قیمت قطعی و موجودی از قسمت تماس با ما و یا قیمت سطل زباله استفاده و همچنین می توانید  بعضی از محصولات رازک شیمی را از طریق سایت دیجی کالا تهیه فرمایید.
واحد فروش رازک شیمی 02144565310