درباره ما

برای آنکه بهتر زندگی کنیم، سالمتر باشیم و آسایش نسل آینده را تضمین کنیم، پیشرفته ترین امکانات را گردهم آورده ایم تا با محصولاتی مطابق با استانداردهای جهانی، در ایجاد جامعه ای متفاوت نقش داشته باشیم.

بیش از سه دهه تجربه در ساخت انواع قطعات و حضور فعال در صنعت پلاستیک، رازک شیمی را به مجموعه ای پیشرو در تولید مخازن زباله مکانیزه  و سطل های زباله شهری و انواع محصولات مرتبط ا مدیریت پسماندهای شهری تبدیل نموده است.

توجه دائم به کیفیت و بهره گیری از بالاترین استانداردهای تولید مهمترین دلایل رسیدن رازک شیمی به جایگاه متفاوت در بازارهای داخلی و معرفی محصولات به آنسوی مرزهای کشورمان است.

بعنوان اولین تولیدکننده و صادرکننده مخازن زباله 360 و 770 و 1100 لیتری، رازک شیمی مفتخر است تا با تمرکزگرائی در صادرات، از طریق امارات متحده عربی وعراق  به بازارهای جهانی توسعه یافته استرالیا و کشورهای اروپایی و آفریقایی دست پیدا کند. مدیریت یکپارچه، توجه به منابع انسانی و استفاده از بهترین مواد مصرفی در ساخت محصولات(سطل زباله و مخزن زباله)، وجوه متمایز رازک شیمی برای رسیدن به اهداف تعیین شده  در بازارهای هدف است.

خرید سطل زباله پلاستیکی و خرید مخزن زباله پلی اتیلن در ابعاد و مدلهای متنوع و زیبا با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت در شرکت رازک شیمی:

تلفن (دفتر مرکزی تهران): 02144565310

فاکس (دفتر مرکزی تهران): 02144565314
شرکت تولیدی رازک شیمی با 30 سال سابقه در صنعت پلاستیک ، تولید مخازن زباله و سطل های زباله پلاستیکی شهریبا توجه به نوسانات ارز و بروزرسانی قیمت ها، لطفا قبل از اقدام به خرید، جهت استعلام قیمت قطعی و موجودی از قسمت تماس با ما و یا قیمت سطل زباله استفاده و همچنین می توانید  بعضی از محصولات رازک شیمی را از طریق سایت دیجی کالا تهیه فرمایید.
واحد فروش رازک شیمی 02144565310